The Madalena Pousada
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο ξενοδοχείο The Madalena Pousada Imbassai διαθέτει εστιατόριο και απέχει 1 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα όπως Παραλία Imbassai. Οι πελάτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν χώρος στάθμευσης στον χώρο.
Mangobrazil βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια και Waterfall Dona Zilda 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Mirante Imbassai βρίσκεται επίσης σε απόσταση 3 χλμ.
Ορισμένα από τα δωμάτια στο Madalena Pousada περιλαμβάνουν αίθριο και μπαλκόνι και προσφέρουν σίδερο και σιδερώστρα, εξοπλισμό σιδερώματος και ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στο εξωτερικό μπαρ με ένα αγαπημένο ποτό. Οι πελάτες μπορούν να δοκιμάσουν σύγχρονη κουζίνα στο Vilangelim Restaurant που απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cachoeira Dona Zilda1390 χλμ.
- Imbasai3661 χλμ.
- Waterfall Dona Zilda1178 χλμ.
- Παραλία Imbassai1723 χλμ.
- Lagoa Jauara2654 χλμ.
- Mangobrazil575 χλμ.
- Ponto de chegada de kayak845 χλμ.
- Ponto de partida de kayak4287 χλμ.
- Mirante Imbassai3065 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes70 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ανιχνευτές καπνού
- Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes από τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada;
Το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes βρίσκεται σε απόσταση 70 χλμ. από τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada. - ❓
Το πρωϊνό συμπεριλαμβάνεται στην τιμή διαμονής μας σε τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada;
Ναι, μπουφέ πρωινού περιλαμβάνεται σε μερικά πακέτα του τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε ξενοδοχείο;
Σε ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 61$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada;
Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada μπορούν να πληρώσουν με Visa και Hipercard. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada;
Τo ξενοδοχείο The Madalena Pousada προσφέρει Δωμάτιο deluxe και Superior τρίκλινο δωμάτιο. - ❓
Ξενοδοχείο έχει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;
Ναι, ξενοδοχείο έχει πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.